Odwiedź naszą restaurację

Restauracja

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Restauracja Sante to unikatowy koncept restauracji całodziennej, dzięki czemu możesz tu przyjemnie spędzić czas zarówno podczas spotkań biznesowych w porze lunchu, jak i kolacji z najbliższymi wieczorami. W godz. 11.45 – 16.00 (pn. - pt.) zapraszamy na lunch w formie bufetu, a wieczorem oraz w weekendy na autorskie dania szefa kuchni „à la carte”. To nowe miejsce na mapie warszawskiej Pragi, które na pewno docenią osoby odwiedzające Studio Sante oraz okoliczni mieszkańcy.

Kontakt

Restauracja Sante

Dzięki międzynarodowemu zespołowi gotującemu pod okiem naszego Szefa Kuchni Mateusza Ciarki, Restauracja Sante odkryje przed Tobą wyraziste smaki kuchni europejskiej i azjatyckiej. Wykorzystanie lokalnych produktów zapewnia naszym daniom jakość i smak jak w domu, a receptury na bazie produktów własnych firmy Sante podkreślają wyjątkowość przygotowanych przez nas dań.

W naszym barze oferujemy szeroki wybór alkoholi, a doświadczony sommelier doradzi odpowiedni trunek. Korzystając ze strefy basenów i saun, możesz zamówić wybrane dania i napoje na dotykowym ekranie, a my przyniesiemy Ci je do Snack Baru w strefie SPA.

Zorganizuj warsztaty, konferencję lub integrację dla pracowników

Szukasz miejsca odpowiedniego do organizacji biznesowych spotkań? W Restauracji Sante z powodzeniem zorganizujesz śniadanie prasowe, konferencję, warsztaty czy szkolenie dla swoich pracowników. Do Twojej dyspozycji jest telewizor, rzutnik z sufitowym ekranem projekcyjnym oraz nowoczesny system nagłaśniający. Oferujemy miejsce dla DJ-a do wykorzystania podczas eventów tanecznych i integracyjnych oraz możliwość wypożyczenia barmixu do przyrządzania własnych drinków, dzięki czemu możesz zaoszczędzić i miło spędzić czas podczas integracji.

Komfortowe miejsce do pracy i odpoczynku

Jeżeli szukasz miejsca do pracy, w Restauracji Sante skorzystasz z bardzo szybkiego internetu. Dzięki gniazdkom w kanapach wygodnie naładujesz telefon oraz laptopa. Przytulne, klimatyczne wnętrze tworzy komfortowe warunki do pracy, na lunch, biznesowe spotkanie czy wieczorną kolację w gronie przyjaciół. Dzięki ciepłym kolorom, które nastrajają pozytywnie i wygodnym tapicerowanym krzesłom przyjemnie spędzisz tu czas. Jeżeli chcesz się zrelaksować, sięgnij po jedną z licznych książek w naszej biblioteczce i odpręż się przy filiżance aromatycznej kawy.

Poznaj nasz zespół

Daria Antolik – Kierownik Gastronomii w Restauracji Sante. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu w prestiżowych restauracjach, w tym lokalach prowadzonych przez pana Jarczyńskiego oraz pana Wachowicza. W swojej karierze zarządzała znanymi miejscami takimi jak Jeff’s Pola Mokotowskie, Banjaluka, Frida, Willa Biała oraz Dzień i Noc w Hali Mirowskiej. Dzięki wieloletniej pracy w branży gastronomicznej zdobyła wszechstronne doświadczenie na każdym szczeblu zarządzania. Podejście do pracy menedżerskiej traktuje jako misję, mając na celu zaspokajanie wszystkich, nawet najmniejszych potrzeb gości. Inspiruje swoim motto: „Jeżeli robisz to, co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia.”

 

Mateusz Ciarka – Szef Kuchni w Restauracji Sante. Pasjonat kulinarny z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Absolwent szkoły gastronomicznej o specjalizacji kucharz, który swoje umiejętności rozwijał, pracując w wiodących restauracjach Warszawy, takich jak Dyspensa, Amber Room i Wino Sfera. Swoje doświadczenie kulinarno-organizacyjne rozszerzał prowadząc cateringi dla znanych postaci z polskiego świata filmu i sportu. Gotowanie to jego życiowa pasja, co potwierdzają liczne uczestnictwa w konkursach kulinarnych oraz zdobywane szkolenia, w tym specjalistyczne kursy kuchni azjatyckiej. Pasja do podróży pozwoliła mu zgłębiać smaki kuchni europejskiej, od Albanii przez Francję po Włochy. Jego dania, przygotowywane z głęboką miłością i dbałością o detale, odzwierciedlają jego nieprzeciętny talent i smak. Szef kuchni, który swoim podejściem i zaangażowaniem zdobył uznanie zarówno wśród gości, jak i w środowisku kulinarnej elity. Jego motto brzmi: „Rzeczy niemożliwe robię od ręki, na cuda trzeba chwilę zaczekać”.

phone icon697 405 478

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz