Komfort i funkcjonalność dla Twojego pobytu

Pokój dwuosobowy typu Twin

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Pokój standardowy typu TWIN to doskonały wybór zarówno dla wypoczynku, jak i pracy. Ten funkcjonalny i jasny pokój został starannie zaprojektowany, aby spełnić Twoje potrzeby. Wyposażony w panoramiczne okno, dwa oddzielne łóżka o wymiarach 90/200 cm, przestronne biurko oraz szybki, bezpłatny dostęp do Internetu. Dodatkowo, w pokoju znajduje się sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także 55-calowy telewizor, aby zapewnić Ci pełną rozrywkę i wygodę.

Zarezerwuj pokój

Pokój dwuosobowy typu Twin

Łazienka w pokoju standardowym typu TWIN wyposażona jest w nowoczesną kabinę prysznicową, która zapewni Ci przyjemność i wygodę podczas codziennej pielęgnacji.

Pokój standardowy typu TWIN jest odpowiedni dla 1-2 osób, oferując komfortowy pobyt dla Ciebie i Twojego towarzysza.

Powierzchnia pokoju wynosi od 19 m², zapewniając odpowiednią przestrzeń do relaksu i pracy.

Zarezerwuj pokój standardowy typu TWIN i ciesz się komfortem, funkcjonalnością i wyjątkowym doświadczeniem podczas swojego pobytu.

Liczba osób w pokoju: 1-2 osoby

Powierzchnia pokoju: od 19 m²

Obejrzyj nasze pokoje i apartamenty

phone icon22 417 80 93

E-mail: recepcja@hotelsante.pl

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz