Komfort i funkcjonalność dla Twojego pobytu

Pokój dwuosobowy z łóżkiem typu King

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Pokój standardowy typu KING to idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i pracy. Ten funkcjonalny i przestronny pokój został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Wyposażony w panoramiczne okno, duże łóżko o wymiarach 180/200 cm, przestronne biurko oraz szybki, bezpłatny dostęp do internetu. Dodatkowo, w pokoju znajdują się wygodne fotele, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także 55-calowy telewizor, aby zapewnić Ci pełną rozrywkę.

Zarezerwuj pokój

Pokój standardowy typu KING

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego orzeźwienia po intensywnym dniu zwiedzania, czy chcesz rozpocząć poranek od pobudzającego prysznica, łazienka w pokoju standardowym typu KING dostarczy Ci nie tylko funkcjonalności, ale także przyjemności z codziennej pielęgnacji.

Pokój standardowy typu KING jest idealny dla 1-2 osób, zapewniając komfortowy pobyt dla Ciebie i Twojego towarzysza podróży.

Powierzchnia pokoju wynosi od 19 m², co zapewnia odpowiednią przestrzeń do relaksu, pracy i wypoczynku.

Zarezerwuj pokój standardowy typu KING i ciesz się komfortem, funkcjonalnością i wyjątkowym doświadczeniem podczas swojego pobytu. Niezależnie od celu podróży, ten pokój zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pobyt był niezapomniany.

Liczba osób w pokoju: 1-2 osoby

Powierzchnia pokoju: od 19 m²

Obejrzyj nasze pokoje i apartamenty

phone icon22 417 80 93

E-mail: recepcja@hotelsante.pl

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz