Serce Warszawy

Lokalizacja

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Hotel Sante znajduje się na warszawskiej Pradze Północ. Usytuowanie hotelu przy ul. Jagiellońskiej, jednej z największych ulic Warszawy, oraz rozbudowana sieć komunikacyjna, umożliwiają szybki dojazd do popularnych miejsc turystycznych, znajdujących się zarówno na prawym, jak i lewym brzegu Wisły. Odwiedzający Warszawę w celach biznesowych potrzebują jedynie kilka minut, aby dotrzeć do centrum Warszawy – biznesowej części stolicy.

Zapraszamy do kontaktu

Nasza lokalizacja

Osoby podróżujące do Warszawy służbowo, turystycznie, czy w celach towarzyskich z pewnością docenią fakt, że Hotel Sante znajduje się 4 km od Dworca Warszawa Wschodnia oraz 20 minut taksówką z Dworca Warszawa Centralna. Międzynarodowy Port Lotniczy – Lotnisko Chopina oddalony jest od Hotelu 15 km. Osoby korzystające z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w 30 minut dotrą do Dworca Warszawa ZOO, mieszczącego się nieopodal naszego Hotelu. Sprawdź atrakcje w okolicy Hotelu.

Sprawdź naszą lokalizację i atrakcje w okolicy

phone icon22 417 80 93

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz