Zapraszamy!

Menu

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Odkryj wyjątkowe smaki kuchni azjatyckiej i europejskiej w Restauracji Sante. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00 zapraszamy na lunch w formie bufetu, a po godzinie 16:00 oraz w weekendy spróbujesz autorskich dań à la carte naszego Szefa Kuchni. Nie wiesz, na jakie wino zdecydować się podczas kolacji? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego sommeliera, który doradzi Ci w odpowiednim wyborze. Zapraszamy!

Kontakt
phone icon22 417 80 93

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz