Poznaj atrakcje w okolicy Hotelu Sante

Atrakcje w okolicy

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1434 opinii)

Hotel Sante położony jest na warszawskiej Pradze w najbliższej okolicy pięknych terenów biegowych nad Wisłą, w okolicy ZOO oraz centrum rozrywki Hulakula, w którym oprócz znanej i lubianej kręgielni znajdują się także bilard, automaty do gier, dyskoteka. W okolicy znajdziesz także ciekawe i nieszablonowe muzea: Muzeum Neonów, Muzeum Nowa Praga, nowoczesne muzeum Sztuki Iluzji i jedyny teatr Iluzji w Polsce - Magic Mind. Prawobrzeżna Warszawa to także liczne murale i galerie. Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć!

Zarezerwuj pobyt
Atrakcje w okolicy
Atrakcje w okolicy

Moc atrakcji czeka w pobliżu hotelu

Chcesz spędzić czas na łonie natury? Zaledwie 5 min samochodem dzieli Cię od dzikiej plaży nad Wisłą. Możesz odwiedzić też Praską Plażę Miejską, do której w kilka minut dojedziesz tramwajem spod Hotelu.

 

Jeżeli szukasz pomysłu na spędzenie czasu w okolicy Hotelu i lubisz spacery, odwiedź Miejski Ogród Zoologiczny i jeden z najpiękniejszych parków stolicy – Park Praski, położone w odległości kilkunastu minut spacerem od Hotelu. W okolicy znajduje się też Pawilon Edukacyjny „Kamień”, gdzie odbywają się m. in. terenowe lekcje o przyrodzie i ekologiczne warsztaty dla dzieci i dorosłych. Jeżeli chcesz zorganizować wieczór panieński, możesz wybrać się wspólnie z przyjaciółkami na rejs po Wiśle organizowany przez znajdującą się nieopodal Warszawską Przystań Wodną Aquatica. Po rejsie wróćcie do Hotelu, gdzie zrelaksujecie się korzystając ze wszystkich atrakcji wodorowego SPA.

 

Chcesz spędzić czas aktywnie? W okolicy znajdziesz Park LinowyStrzelnicę FSO oraz liczne ścieżki rowerowe i joggingowo-spacerowe wzdłuż Wisły, a imprezowych wrażeń dostarczy Ci Hulakula. W 10 minut dojedziesz na drugą stronę Wisły, gdzie odwiedzisz Stare Miasto i Zamek Królewski. Będąc w okolicach Starego Miasta koniecznie wybierz się do Parku Fontann, na spacer po Bulwarach Wiślanych i odwiedź Centrum Nauki Kopernik. Nieopodal warto odwiedzić też Cytadelę Warszawską oraz Muzeum Sportu i Turystyki.

 

Na Pradze powstaje coraz więcej miejsc związanych z kulturą i biznesem, takich jak Centrum Praskie Koneser. W miejscu starych pofabrycznych budynków znajduje się kompleks Soho Factory, który szybko przeobraził się w tętniące życiem centrum kulturalne, rozrywkowe oraz biznesowe Pragi. Dawniej były tu zakłady produkujące skutery i motocykle. Dziś w postindustrialnych budynkach odbywają się pokazy mody, wystawy i eventy. Znajduje się tu również jedno z ciekawszych warszawskich muzeów – Muzeum Neonów. Nieopodal warto odwiedzić także Cytadelę Warszawską oraz Muzeum Sportu i Turystyki.

Poczuj klimat przedwojennej Warszawy

Praga to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy, gdzie możesz poczuć jeszcze klimat przedwojennej Warszawy. Znaczna część Pragi nie uległa tak dużym zniszczeniom w czasie II wojny światowej jak lewobrzeżna część Warszawy. Najstarsze znajdujące się tu budynki pochodzą z lat 60. XIX wieku i wielokrotnie służyły za plan filmowy (m.in. w filmie “Pianista” Romana Polańskiego). Wiele praskich kamienic zdobią prace światowych artystów street artu. Wybierz się na spacer śladem praskich murali i zobacz jak tradycja łączy się z nowoczesnością. Pod tym względem warszawska Praga nie ma sobie równych. Postindustrialny klimat, nowoczesność połączona z przedwojenną architekturą i artystyczna atmosfera sprawiają, że Praga stała się obecnie jedną z najpopularniejszych dzielnic stolicy.

Dogodny dojazd do największych atrakcji stolicy

Jeżeli planujesz zwiedzanie innych miejsc w Warszawie, umożliwi Ci to położona nieopodal Hotelu linia metra M2 (stacja Dworzec Wileński), skąd komfortowo i bez stania w korkach dojedziesz w dowolne miejsce Warszawy. Poznaj naszą lokalizację.

 

phone icon22 417 80 93

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz